Број на оглас: 3080652
Објавен на: 19.02.2019, 11:47
1 / 8

Prodavam SAAB2.2tdi

1.650 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Saab
Модел:
9-3
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam SAAB na BG registracia