Број на оглас: 3080448
Објавен на: 06.12.2018, 21:26
1 / 5

Michelin Primacy Alpin 225/55/R16 95H

4.000 МКД Цената не е фиксна 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам половни зимски гуми Michelin Primacy Alpin 225/55/R16 95H со одлична шара бидејќи се малку возени.

225 55 16