Број на оглас: 3080286
Објавен на: 30.07.2019, 11:10
1 / 2

Odstranuvanje na prasinski grini od Duseci

300 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Чистење и Домашна помош

Вид на оглас: Се продава


Odstranuvanje prasinski grini od duseci so kirby masina cena 300 den od dusek brzo i efikasno