Број на оглас: 3080191
Објавен на: 12.07.2020, 13:55

AUDI -100-D

700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
100
Година:
1992
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAVAM AUDI 100 DIZEL REG. PALI VOZI