Број на оглас: 3079923
Објавен на: 12.12.2018, 10:09
1 / 2

NOTE8 GOLD 64GB

450 €
Марка:
Samsung
Модел:
NOTE 8 64GB GOLD DUOS
Боја:
Gold
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SAMSUNG NOTE 8 64 GB DUOS VO DOBRA SOSTOJBA FULL PACK MOZE ZAMENA SO IPHONE X