Број на оглас: 3077635
Објавен на: 22.05.2019, 09:56
1 / 12

AUDI A6 3.0 v6 204 konja

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od germanina i e registrirana na bg tablici. Ima visoko nivo na oprema :
Parking senzori nazad
Start/stop automatik
Tempomat
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Navigacija golemata so prikaz na shaltabla i mn drugo
So kolata odat uste 4 aluminumski bandasi so zimski gumi 16ki . Napraven e komplet servis so site filtri i ulje 15 w 30 ima zelena karta. Kolata e perfektna bez nikakvi grebnatini . Cena po dogovor Tel 078312395 goran