Број на оглас: 3077626
Објавен на: 17.01.2019, 17:23
1 / 11

Volkswagen golf 1.9 tdi(klimatronik)reg.(polo,punto,corsa)

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo super sostojba registriran do 08-2019,napraven servis,gumi novi mnogu ekonomicno vozilo 1.9 tdi 66kw 90ks.Klimatronik(klima ladi)so dva kluca.