Број на оглас: 3076818
Објавен на: 16.01.2019, 23:14
1 / 7

Prodavam

1.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ford mondeo2/98ma super sostojba tel br.078 340 011.reg.12/2019 bez nikakva mana kompletno sreden novi gumi nov akumulator klima rabti bez nikakvo vlozuvanje koj saka da vozi ubava kola za evtini pari povelete ekstra e za tie pari 1000e.