Број на оглас: 3076775
Објавен на: 31.03.2020, 12:29
1 / 4

ladnak hladnak za SCANIA 124 i visko visco

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


se prodava ladnak odlicna sostojba servisiran proveren so garancija za scania 124
i visco za scania za so 9 perki