Број на оглас: 3076760
Објавен на: 10.05.2019, 22:07
1 / 12

Se prodava Opel Astra Dizel 1.7DTI Isuzu

2.050 € 2.100 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena 2015 od Italija,Kompletno servisirana,Registrirano do 21.09.2019,5l na 100 km,Klimata raboti,4 zimski gumi nema potreba od dodatni vlozuvanja