Број на оглас: 3076518
Објавен на: 12.01.2019, 16:26
1 / 9

Fiat Grande Punto

3.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba registrirana so zelen karton.mnogu ekonomicna moze da se vidi i proba vo sekoa vreme.
Motor. 1.3 MultiJet