Број на оглас: 3076426
Објавен на: 15.03.2019, 23:27
1 / 4

Komoda od masivno Drvo 180x110x43

7.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Komodata e vo ispravna sostojba I mnogu zacuvana. Izrabotena e od masivno dabovo Drvo.