Број на оглас: 3075701
Објавен на: 24.02.2019, 09:21
1 / 6

Nokia 6210

800 МКД
Марка:
Nokia
Модел:
6210
Боја:
Black
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Nokia 6210 ...1200d..3410.800d...3300a 800d..3210..500d...n70.500d..n72.500d...