Број на оглас: 3075571
Објавен на: 17.01.2019, 15:34
1 / 12

Mazda 3

69 €
Марка:
Mazda
Модел:
3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prekrasno vozilo povelete videte celosno servisirano.