Број на оглас: 3075548
Објавен на: 14.03.2019, 14:10
1 / 8

Бандажи со гуми

600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат комплет 4 алуминиумски бандажи (оригинал од форд фокус) R16, 5x108, 7.5j, за Форд возило со 4 зимски гуми goodyear ultra grip 8, димензии 205-60-R16 возени една сезона и 4 летни гуми good year 215/55/16 комплет. Може и замена за 18 или 19 бандажи.