Број на оглас: 3074273
Објавен на: 17.01.2019, 13:40
1 / 5

Head 29 Pod garancija

16.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Head velosiped golemina 29
Malku e vozen, zacuvan maksimalno
Ima garancija do Maj 2019