Број на оглас: 3074096
Објавен на: 18.12.2018, 13:00
1 / 11

Se prodava Vila-Kuka so niva od 900m2

1 € 9.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
1
Квадратура:
40 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
900 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2011
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Lokalen pat Radovish-Alikoch

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vilata se naoga na levata strana od lokalen pat Radovis-s.Alikoch. Vlezot vo dvornoto mesto e od asvaltiran lokalen pat. Se naoga na 2km oddalecenost od gradot so nadmorska visocina 450m. Celosno regulirani imotno pravni raboti, zapisana vo imoten list vo sopstvenost kako vilata taka i zemjisteto. Vnatresno uredena so pod-laminat i tavan so abrip i terasa so ograda i plocki. Br. za kontakt 075/968-671, 076/666-411