Број на оглас: 3073744
Објавен на: 18.06.2019, 14:10
1 / 4

Samsung a3 2016

50 €
Марка:
Samsung
Модел:
A3 2016
Боја:
White
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung a3 2016
so defekt na ekran