Број на оглас: 3073685
Објавен на: 17.01.2019, 15:35
1 / 11

Citroen c3

2.500 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu ekonomicno vozilo celosno servis napraven cela god registrirano novi gumi