Број на оглас: 3073310
Објавен на: 16.10.2019, 21:55
1 / 10

Деловно-изложбен простор со целосна инфраструктура

1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Инфо 078421233 Благој
Се издава деловен простор од 300м2, со двор од 250м2 од кои 70м2 покриени и магацин (со работилница) со од 120м2. Деловниот простор има одделно канцеларија, кујна, приватен паркинг, санитарен јазол. Фреквентна локација на транзитен пат.