Број на оглас: 3072819
Објавен на: 15.02.2019, 14:17
1 / 6

OPEL ASTRA H

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7 CDTI registrirana cela godina