Број на оглас: 3072695
Објавен на: 14.11.2018, 12:12
1 / 7

MERCEDES A170CDI 2000GOD

2.150 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes-benz a170cdi vo odlicna sostojba vredi da se vide