Број на оглас: 3072443
Објавен на: 26.04.2019, 12:14
1 / 6

Setovi za site vidovi na vozila

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Други
Модел:
Site modeli
Tип на делови:
Ламела / Спојка

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na novi setovi kumplug i zamaec za site vidovi na avtomobili i tovarni vozila (Luk,Valeo,Sachs)
Info: 078 492 055 / 070 211 533
SITE SETOVI SE SO 1 GOD GARANCIJA