Број на оглас: 3071947
Објавен на: 14.12.2018, 19:01
1 / 2

2 NOVI PREDNI AMORTIZERI OPEL ZAFIRA 1 AL-KO

70 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
ZAFIRA
Tип на делови:
Амортизација Амортизери

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam 2 Novi Predni Amortizeri za OPEL ZAFIRA 1 firma AL-KO GERMANY