Број на оглас: 3071903
Објавен на: 20.01.2019, 13:57
1 / 2

Plac za delovno stanben prostor do avtobuska stanica

100 € Цената е фиксна 45.000 €
Квадратура:
413 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Zemjisteto e privatizirano,planirana markica 250-60 m2,p + 2,cena po dogovor.se naogja do avtobuska stanica na samiot bulevar