Број на оглас: 3071899
Објавен на: 12.11.2018, 22:08
1 / 7

Audi 80 B4 - 1.9TDI - reg. do 01.08.2019

750 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
80
Година:
1992
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI 80 B4, 1.9TDI 90ks, Registrirano do 01.08.2019, napraven servis smeneto ulje i site filtri