Број на оглас: 3071872
Објавен на: 08.11.2018, 19:10
1 / 7

Ford Galaxy 1.9 Tdi 115ks 2003

2.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


7 sedista, kolata e vo odlicna sostoiba