Број на оглас: 3071842
Објавен на: 14.11.2018, 09:21
1 / 12

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 2008GOD. 140000KM.**NOVA***

3.990 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2017
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA H9 cdti 5 brzini 120ks. Uvoz 🇮🇹. Plteni site davanjucki do registracija. Full oprema.