Број на оглас: 3071706
Објавен на: 15.04.2019, 09:41
1 / 12

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks. 2007 god.

5.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A3 1.9 TDI 105 ks. 2007 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvano,so site plateni davacki do registracija,uvoz od Germanija..
Telefon za kontakt:071-555-599..