Број на оглас: 3071690
Објавен на: 08.11.2018, 16:27
1 / 10

Peugeot 306

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
306
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pezo vo odlicna sostojba
Obicen dizel 1.9
Za cena povekje informacii na tell:
078-847-302