Број на оглас: 3071679
Објавен на: 18.12.2018, 16:09
1 / 1

Orevi-jatki

450 МКД Цената е фиксна 500 МКД

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Продавам Јатки од Ореви
Екстра квалитет
Направете ги највкусните слатки за идните празници
Преостанаја уште неколку килограми
Екстра цена за на големо
Тел 071-651-051