Број на оглас: 3071567
Објавен на: 17.12.2018, 18:12
1 / 4

Alfa romeo 156

1.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa romeo 156 1.9 jtd ful oprema, 2000 god, servis kompletno napraven, registrirana do juni 2019god, 4 letni i 4 zimski gumi,cena po dogovor