Број на оглас: 3071245
Објавен на: 27.12.2018, 10:30
1 / 5

SE PRODAVA AUDI A6 2.0 TDI vo dobra sostojba 2005 god

5.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
400000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AUDI A6 2.0 TDI vo dobra sostojba 2005 god so full oprema
kontakt br:075-493-957 GORAN ili
076-341-069 ANITA