Број на оглас: 3071046
Објавен на: 23.05.2019, 14:19
1 / 12

Nov Apartman so Besplaten Parking vo Strog Centar

По Договор
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Partizanska 2/44

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Адреса: Партизанска број 2, стан 44

Апартманот FANTASY 2 е реновиран во 2018 год. Се наоѓа во центарот на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Располага со: спална соба со LCD TV и панел; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има тераса, бесплатен интернет(Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг(гаража).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Villa Tea 2
(линк: https://www.facebook.com/VillaTea2)