Број на оглас: 3071043
Објавен на: 15.07.2019, 15:11
1 / 12

Smestuvanje vo Nov Apartman so Parking

По Договор
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Север
Адреса:
Dame Gruev 42/19

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Адреса: Даме Груев број 42, стан 19

Апартманот INFINITY е луксузно опремен и потполно нов(Ноември 2018). Се наоѓа во центарот на Охрид, кај старото кино, многу блиску до чаршијата, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат во околината. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Располага со: спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла и доста голема тераса. Исто така има бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг(гаража). Паркинг просторот е на друга локација(околу 5 минути возење поради еднонасочни улици).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Villa Tea 2
(линк: https://www.facebook.com/VillaTea2)