Број на оглас: 3070948
Објавен на: 08.11.2018, 01:53
1 / 6

Vw Lupo 1.4

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Lupo
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw lupo dobro zacuvano vo ispravna sostojba, so novi gumi, bez nikakva mana.