Број на оглас: 3070884
Објавен на: 15.12.2018, 14:28
1 / 7

Samsung S7 extra

230 €
Марка:
Samsung
Модел:
Samsung S7
Боја:
Green
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov...donesen od stranstvo..