Број на оглас: 3070878
Објавен на: 15.12.2018, 14:28
1 / 8

Iphone 7 plus 128gb

440 €
Марка:
Apple
Модел:
Iphone 7 plus
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot raboti perfektno...ne e cekpan ne e praen.