Број на оглас: 3070873
Објавен на: 09.11.2018, 17:52
1 / 9

Nov huawei mate 10 lite

230 €
Марка:
Huawei
Модел:
Mate 10 lite
Боја:
Blue
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov.....ubav i eftin.