Број на оглас: 3070819
Објавен на: 17.11.2018, 10:44
1 / 12

NISAN MIKRA 1.2 BENZIN - 2003 GODINA TOP SOSTOJBA

1 € Цената е фиксна
Марка:
Nissan
Модел:
Micra
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
58 kw / 79 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NISAN MIKRA 1.2 BENZIN - 2003 GODINA MAKSIMALNO ZACUVANA REGISTRIRANA DO 27 - 09-2019GODINA.MIRATA E MAKSIMALNO ZACUVANA I SERVISIRANA. OD OPREMA GO POSEDUVA NAJVISOKOTO NIVO NA OPREMA OD OVOJ MODEL. 078-307-567LICE MOTO SHOP BOBI SHOP. MIKRATA E CISTI UNIKAT. NA 114.800 KM. JAVETESE NEMA DA ZGRESITE VO VASIOT IZBOR NA VASETO NOVO VOZILO....... KOLA NA NECELI 115.000 KM.