Број на оглас: 3070735
Објавен на: 12.11.2018, 06:40
1 / 1

Bandasi 4x108 14" pezo citroen ford, zamena za 5x112 15"

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se vo odlicna sostojba....