Број на оглас: 3070712
Објавен на: 22.11.2018, 13:00
1 / 1

Двонасочен степер

2.700 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Степери

Вид на оглас: Се продава


Се продава двонассочен степер, скоро како нов, малку користен.