Број на оглас: 3070604
Објавен на: 21.08.2019, 09:05

Niva vo s. Marvinci

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
3700 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva vo centarot na selo Marvinci. Cena po dogovor.
Broj za kontakt: 071448357 - Nestor