Број на оглас: 3070538
Објавен на: 14.11.2018, 17:48
1 / 9

SHARAN 1.9 TDI 90 KONJA SO KLIMA

2 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sharanot e vo odlicna sostojba mnogu zacuvan so zelen karton za poveke informacii 075 554 694