Број на оглас: 3070270
Објавен на: 12.11.2018, 16:38
1 / 9

Samsung J7 2017

11.000 МКД Цената не е фиксна 11.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
J7 2017
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kako nov bez grepka. Donesen od Slovenija. Dual sim.