Број на оглас: 3070245
Објавен на: 18.02.2019, 13:40
1 / 5

TAM

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


prodavam minibus TAM
ispraven 32 sedista