Број на оглас: 3070232
Објавен на: 12.11.2018, 18:57
1 / 8

Passat 1.9 Tdi 110 ks

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


servisna knishka
klimatronik
110 ks
komplet servisiran
Za Infooo \\\\\\\::::::070 595 665:::::::://////