Број на оглас: 3069804
Објавен на: 17.04.2019, 00:39
1 / 5

ktm 350 EXC enduro

4.300 € Цената е фиксна
Марка:
KTM
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2016
Модел:
350 enduro
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e exrta socuvan so mnogu enduro dodatoci bes zabeleska serviriren komplet....registracija cela godina so zelen karton BG Tabli. info na 078 349 030 ili 00393205749995 Viber whatsap mail done0205@hotmail.com CENATA E FIKSNA bez zamena