Број на оглас: 3069768
Објавен на: 08.03.2019, 04:59
1 / 12

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI

9.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продавa Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI AWD. ПРВА ФАРБА, КАКО ОД САЛОН !!! Регистрирано до 05 05 2019. so zelen karton.
ОД ОПРЕМА НЕМА ШТО НЕМА !!! Навигација,Камера,Темпомат, Кожен ентериер,фабрички затемнети задни стакла, 17“ бандажи, ксенон светла магленки, мини фрижидер,двозонска клима,команди на волан ,подесување на волан по висина и длабочина,темпомат , мулти медиа со 10“ дисплеј осетлив на допир.МP3, Bluetooth конекција со телефон,USB IPOD задна паркинг камера,електрично подесување на седишта,кожни садишта и грејачи на предните седишта, електрика на сите стакла, електрично затварање и подесување на ретровизори,потпирачи за раце напред и позади,брисач на задно стакло,кровни носачи,спојлер позади,кожен волан,ESP,ABS,Електрика на сите седишта,команди на волан,клима ауто двозонска,електронска блокада на мотор,аларм,централно, ..