Број на оглас: 3069750
Објавен на: 13.04.2019, 07:50
1 / 5

Opel zafira

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirena so zelen karton